Пластична операція: коли час

Пластична операція: коли час
Пластична операція: коли час
Дата публікації: 27.10.2022

Перші вікові зміни змушують нас хвилюватися, але про пластичну операцію мало хто замислюється. Панацею від старіння шукають у дорогій косметиці, спорті, прогулянках по свіжому повітрі, відмови від «старих» звичок (якось – спати на боці чи обличчям у подушку, пити з пляшки, морщитись, читати, опустивши підборіддя тощо). ). Однак з часом стає ясно, що без пластики не обійтися – якщо хочеться зберегти молодий, квітучий вигляд і виглядати добре в будь-якому віці.

Обличчя

Які ж існують критерії визначення, коли робити пластичну операцію точно час?

  1. Якщо помітні провисання шкіри, з’явилися видні мімічні зморшки (це конкретно проступили западини і смуги), складки.
  2. Коли помітно змінився рельєф обличчя (впали щоки, позначилися «скорботні» складки навколо губ, став ніби довшим за кінчик носа, підборіддя втратило чіткий контур). Порівняйте своє нинішнє фото із зображенням три- або п’ятирічної давності.
  3. Коли на обличчі з’явилися нові риси, яких там раніше не було (помітна носослізна борозна з внутрішнього куточка ока, опуклі мішки під очима, бульдожі щічки).

Перші зміни, пов’язані із віком, фіксуються вже після 25 років. Помітними мімічні зморшки стають до 28-32 років, залежить від багатьох факторів – типу шкіри, яскравості міміки, спадковості та ін.

Лікарі рекомендують починати омолоджувати шкіру обличчя, коли вік тільки-но дав про себе знати. У майбутньому це допоможе суттєво зупинити процеси старіння.

Шліфування та чищення обличчя (дермабразію, лазерне шліфування, хімічні пілінги) можна робити, починаючи з 23-25 ​​років. Ступінь дії на шкіру збільшується з віком. Перші пілінги нерідко роблять навіть тим, кому менше 20 – для покращення тургору та зовнішнього вигляду шкіри, для усунення рубців після акне, маскування інших недоліків.

Серединні пілінги показані після 25 років. Це вплив на глибші верстви епідермісу. Механічна та лазерна дермабразія можуть застосовуватись також, починаючи з 25 років. Звичайно, бувають випадки індивідуальних показань, коли чистка потрібна і молодшим людям. Але в такому разі це не питання протидії віковим змінам, а питання лікування за медичними показаннями.

Докладніше про види пілінгу та їх вплив розповість лікар на першій консультації.

Інші види малоінвазивного омолодження – такі як контурна пластика, ін’єкції ботоксу – показані вже після 28 років. Ботокс колють іноді й раніше – тим людям, у яких активна міміка спричинила формування зморшок у помітних місцях. Наприклад, на переніссі, на лобі.

Контурна пластика з наповнювачами, до того ж, часто застосовується не для омолодження, а для корекції пропорцій та рис обличчя. У такому разі операція «не має віку». Єдине обмеження – як правило, пластику не роблять особам молодше 18 років.

Хірургічна підтяжка обличчя та шиї показана вже після 40 років. Ступінь птозу визначається разом із лікарем за допомогою фотодіагностики та аналізу стану шкіри.

Фігура

Немає найбільш або найменш відповідного віку для покращення Вашої фігури. Хочеться бути привабливою у будь-якому віці. Проте зазвичай лікарі не роблять пластику неповнолітнім людям. Виняток становлять:

  • Пластика вушних раковин, яку можна проводити навіть маленьким дітям.
  • Пластика грудей (зменшення або усунення асиметрії) – якщо наявність дефекту спричинила формування психологічних проблем, а також у разі, коли занадто великий розмір грудей впливає на формування спини та постави.
  • Пластика носа, губ, повік – для усунення вроджених та набутих після травм або хвороб недоліків.
  • Будь-яка реконструктивна пластика, пов’язана з відновленням зовнішнього вигляду після травми або хвороби.

У решті випадків пластичні операції рекомендують робити після досягнення 18 років. У такому віці рішення прийнято свідоміше, а пацієнт має більш реальні очікування від результату операції. Пластика позитивно позначитися на самооцінці людини, проте вона не може сама по собі змінити життя пацієнта на краще, не вирішує проблеми особистого характеру.

  • Збільшення грудей та підтяжка грудей робляться в тому випадку якщо виявлено птоз грудей. Його ступінь визначається за розташуванням соска щодо субмамарної складки (під грудьми).
  • Зменшення грудей слід робити, якщо занадто великий обсяг молочних залоз стали причиною порушення постави та утворення шкірних проблем в ділянці під грудьми, завдає дискомфорту під час занять спортом тощо
  • Ліпосакція наводиться для невеликої корекції об’ємів і контурів фігури (живота, стегон, боків, підборіддя, колінних чашок тощо).
  • Абдомінопластика або підтяжка живота – пластична операція, яку часто роблять жінки, що народжували, якщо їх живіт після вагітності не повернуться у форму, тобто залишилися помітні провисання шкіри, розтяжки, жирові складки. Пластика живота також показана після суттєвої та різкої втрати ваги та після ліпосакції в області живота – це дозволяє закріпити результат схуднення та повернути фігурі пружність та підтягнутість. Пластику живота не можна робити, якщо жінка ще планує надалі вагітність.
  • "
  • Феморорластика (внутрішня частина стегон) робиться також після втрати ваги та у разі утворення в’ялості шкіри, натирань, зміни рельєфу.
  • Глютеопластику (ягідниці) роблять чоловіки та жінки, які не задоволені зовнішнім виглядом сідниць та стегон, а також у разі, коли є асиметрія або необхідна реконструкція після травми.

Основна умова для проведення пластичної операції – Ваше бажання та готовність удосконалюватись. Операцією все не обмежується, тому що до кожної пластики потрібна підготовка (необхідно пройти обстеження, відмовитися від куріння), а для закріплення результату потрібно дотримання реабілітаційного періоду та вказівок лікаря (тобто дієта, носіння компресійної білизни, проходження фізіотерапії тощо) . Результат пластичної операції багато в чому залежить від того, наскільки добре було побудовано діалог, і яка довіра існувала між лікарем та клієнтом.

Будьте молоді та красиві у будь-якому віці!

Запишіться на прийом!

Ми вам перезвонимо в найближчий час для уточнення деталей прийома. У разі виникнення питань наш менеджер відповість на них.